Vechtdalchalet Stoetenslagh, 36 De Wilg, 5 pers.
Omschrijving
Dit comfortabele, ruime chalet heeft een fenomenaal uitzicht. Het is in het najaar van 2023 helemaal gestript en gerenoveerd. Het ligt zeer rustig in het groen met veel privacy.
De woonkamer met open keuken is smaakvol ingericht en heeft 2 openslaande deuren, waardoor je zo de grote tuin instapt. Over de gehele lengte is er een grote overdekte veranda, zodat je in de avond of bij iets koudere dagen ook lekker lang kunt genieten van het vakantiegevoel. Er staat een grote buitentafel met 8 lekkere stoelen. Het uittrekscherm houdt de wind tegen. Er is geen BBQ i.v.m. brandgevaar, maar wel een grote tafelgrill. Voor het zonnen zijn er 2 ligstoelen en standenstoelen.
De woonkamer heeft twee zitbanken met salontafel en een grote eettafel met 6 stoelen. De keuken heeft een grote oven (geen magnetron) en een koelkast met 3 laden diepvries. Alles in de keuken is aanwezig, van plastic tot porselein, dus voor groot en klein. Tussen keuken en woonkamer hangt een airco.
Verder 2 slaapkamers: ouderkamer met twee eenpersoons boxspringbedden. De kinderkamer heeft een semi-hoofdslaap en haaks daaronder een normaal eenpersoonsbed (ruimte is er met matras voor 3e kind). Er is een aparte inloop-kledingkast. Omdat er in de zomer muggen kunnen zitten, hebben alle slaapkamers en de douche muggenhorren. De badkamer is luxe met inloopdouche en in de hal zit een apart toilet.
Niet onbelangrijk in het chalet is de goede ontvangst voor de wifi en tv.
Dit chalet zelf staat niet op het pretpark. Het Capfun Stoetenslagh ligt aan de andere kant van de weg, 5 min lopen.
Je hebt wel gratis toegang tot het park, evenals alle animatie en de grote recreatieplas. Het makkelijkst is de app ‘Stoetenslagh’ te downloaden; dan krijgt u alle informatie m.b.t. de openingstijden en het animatieprogramma. Voor het binnenzwembad en voor de glijbanen van het buitenzwembad zijn de kosten € 5,00 p.p.p.d. Wij begrijpen dat dat weer een extra uitgave is en daarom kunt u de dagen dat de kinderen (max. 3) gebruikmaken van deze betaalde activiteiten bij de receptie laten noteren op onze rekening.
Een vakantie is pas echt geslaagd als iedereen het naar de zin heeft. Vakantiepark Capfun het Stoetenslagh biedt geweldige activiteiten, zowel indoor als outdoor. Beleef hier een verrassende strandvakantie onder elke weersomstandigheid in Overijssel. Gegarandeerd dat je in ons chalet een vakantie hebt om nooit meer te vergeten!
Nog niet genoeg vertier gevonden in het park?
Rustig en midden in de natuur ligt het Vechtdalchalet Stoetenslagh. Ze ligt direct grenzend aan het Kolenbranderbos, dat onderdeel is van vele bekende wandel- en fietsroutes. Daarnaast liggen de gezellige dorpen zoals Ommen, Hardenberg en Dedemsvaart binnen bereik met fiets en auto. De supermarkt ligt op slechts 10 min afstand met de auto.
Zou je aan het park met zwemvijver, gigaglijbanen, overdekte beachball, tiener- en jongerenclub, bowlingbanen, visvijver etc. niet genoeg hebben, dan valt er in de omgeving van het chalet ook nog genoeg te beleven. Breng bijvoorbeeld een bezoek aan het nostalgische Giethoorn en huur een bootje, of fiets naar attractiepark Slagharen, waar de kinderen een dag pret hebben! ….


