Berglodge Ascharina met hottub – 15 personen
Omschrijving
De oude stal van onze prachtige boerderij is liefdevol omgebouwd tot een berglodge. De drie kamers van verschillende afmetingen hebben allemaal een eigen badkamer en toilet. Verder is er een woon- en eetkamer, een keuken, een speeltuin en een hottub. De berglodge is voor groepen of families tot 15 personen te huur.
St. Antönien is bij de Zwitsers bekend als paradijs voor ski- en sneeuwschoentochten. In de winter staan hier uitdagende beklimmingen en prachtige afdalingen op je te wachten. Wie in de zomer komt, vindt in het ongerepte landschap van Rätikon spannende ‘via ferrata’s’ en adembenemende wandelroutes.
Onze gasten profiteren van 50% korting op de ticketprijzen voor de skiliften in Pany en St. Antönien. De internationaal bekende wintersportplaatsen Klosters en Davos liggen in de directe omgeving.



